Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Zyrtarizohet Honor 7C

Monday, 12 March 2018 16:14

Honor 7C 696x380

Telefoni Honor 7C është zyrtarizuar publikisht dhe nesër do të dalë në shitje në Kinë.

Do të ketë çmim rreth 115 euro, 3GB RAM + 32GB, ndërsa modeli tjetër 4GB RAM + 64GB do të kushtojë rreth 166 euro.

 

Telefoni do të ketë ekran 5.99-inç 1440 x 720p dhe çipset Snapdragon 450, microSD slot dhe mbështetja dual-SIM.

 

Kamera e pasme është 13MP, ndërsa ajo e përparme 8MP.

 

Kamerat kanë mbështetje për metodën Portrait. Pajisjet kanë sistemin operativ Android 8.0 Oreo.

 

Honor 7C arrin në variantet e ngjyrave kuq, zi, kaltër dhe të artë.

 

Leave a comment