Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Fillon edicioni i ri i talentit “America’s Got Talent”

Tuesday, 13 March 2018 10:18

americas got talent logo 2017 1509636774312 28558409 ver1

Muaji mars është muaji ku shumë programe dhe edicione televizive, fillojnë me sezonet e tyre, për tu finalizuar në verë, ku edhe vëmendja e audiencës është maksimale.

Edhe edicioni “America’s Got Talent” ka filluar me audicionet e reja për vitin 2018, të 13-tin me radhë, duke zënë vend në Pasadena të Kalifornisë.

 

Prezentuejsa e talent shout edhe këtë sezonë do të jetë Tyra Banks, ndërsa panelin e jurisë do ta përbëjnë: Heidi Klum, Howie Mandel, Mel B dhe Simon Cowell.

 

Si çdo vit, edhe këtë sezonë pritet që të marrin pjesë kandidatë të shumë dhe me talente të çuditshme, të cilat si çdo herë tërheqin vëmendjen në mbarë botën. /radiovalarinore/

 

Leave a comment