Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Kush është babi i Stromit?

Tuesday, 13 March 2018 11:03

kylie 759

Kush është babai i vërtet i vajzes së Kylie Jenner? Kjo është çështja tashmë.

 

Deri më tani është thënë se babai i saj është Travis Scott, i dashuri aktual i bukuroshes së familjes Jenner/Kardashian.

 

Por, reperi Tyga, me të cilin Kylie ishte në lidhje pretendoj se vogëlushja është e tij, madje thuhet se ai ka këkruar që Stormit të vogël ti bëhet një test ADN-je.

 

Për këtë gjë tashmë ka folur edhe Kris Jenner, e cila ka thënë se të jgitha këto janë qesharake.

 

Nëna e të famshmeve, ka thënë se është e lumtur që është bërë gjyshe edhe një herë dhe se nuk po merret me gjëra të tjera që mund ta prishin këtë ndjenjë të bukur që po e përjeton. /radiovalarinore/

 

Leave a comment