Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Khloé Kardashian i uron ditëlindjen e bashkëshortit (Foto)

Tuesday, 13 March 2018 14:37

khloe kardashian tristan thompson son

Khloe Kardashian ka postuar para pak orësh një fotografi në Instagram, përmes së cilës ka uruar bashkëshortin e saj për ditëlindje.


Basketbollisti ka mbushur 27 vjet dhe bashkëshortja e tij e cila po pret fëmijën e tyre të parë ka e ka uruar me shumë dashuri.


Për ditëlindjen tënde më të lumtur dashuria ime! Shpresoj se ky vit do të të sjell atë që ti e ke ëndërruar më së shumti. Të dua!” ka shkruar Khloe krahas fotografisë.


Çifti janë duke pritur që të vij në jetë fëmija i tyre i parë që pritet të jetë vajzë, kurse Thompson ka një djalë 1 vjeçar nga martesa e tij e mëparshme.


Khloe dhe Tristan kanë bërë publike lidhjen e tyre në verën e vitit 2016, ndërsa në shtator të vitit 2017 kanë konfirmuar për People se po presin një fëmijë. /radiovalarinore/

 

 

Leave a comment