Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Marilyn Manson publikon videoklipin e ri “Tattooed In Reverse" (Video)

Friday, 23 March 2018 14:56

Marilyn Manson Tattooed In Reverse screenshot 2018 billboard 1548

Këngëtari kontrovers Marilyn Manson ka publikuar sot këngën dhe videoklipin e ri të titulluar “Tattooed In Reverse”.

Si çdo herë, edhe në këtë paraqitje, këngëtari 49 vjeçar duket çuditshëm, si me pamjen e tij fizike, ashtu edhe fabula e videoklipit ta jep përshtypjen që shikoni një film horror.

 

Mysafire në videoklip është këngëtarja dhe artistja Courtney Love, e cila në rolin e motrës medicinale, e përcjellë Marylin Manson përderisa ai qëndron ulur në një karrige lëvizëse.

 

Kënga “Tattooed In Reverse” është pjesë e albumit të dhjetë të këngëtarit, album ky i titulluar “Heaven Upside Down”, i cili ishte publikuar në tetor të vitit 2017. /radiovalarinore/

 

Leave a comment