Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Marcelo: Ne nuk jemi si Barcelona

Thursday, 12 April 2018 12:26

PA 34984982

Mbrojtësi i Real Madrid, Marcelo ka folur pas ndeshjes së mbrëmshme, ku arritën të eliminojnë Juventusin në minutat shtesë.


Braziliani ka thënë se kurrë nuk ka besuar se do të përsëritet ajo çfarë i ndodhi Barcelonës 1 ditë më parë nga Roma.


“Jo, kurrë nuk kemi menduar se do të na ndodhë si Barcelona, sepse ne jemi Real Madrid ” , tha Marcelo.


Lojtari gjithashtu pohoi se “ndërhyrja (për Lucas Vazquez) ishte shumë e qartë” dhe ai uroi veten sepse “kemi dhënë fytyrën dhe ne kemi dhënë gjithçka për të kaluar”.

 

 

Leave a comment