Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Alexx Mack me këngë të re

Friday, 13 April 2018 14:41

Alexx Cover Page

Këngëtarja nga Los Anxhelos, Alexx Mack ka publikuar versionin audio të këngës së saj të re.


“Uncomfortable” titullohet kënga e cila ka një temë për feminizmin.


Sipas këngëtares kënga u kushtohet burrave që u përpoqën ta pengojnë ëndrrën e saj.


“Kënga është për të gjithë ata që janë ndjerë të refuzuar, jo të zakonshëm dhe të huaj në shoqëri” u shpreh Alexx. /radiovalarinore/

 

 

Leave a comment