Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

The Weeknd lanson videoklipin e këngës “Call Out My Name” (Video)

Friday, 13 April 2018 15:09

The Weeknd 920x584

Këngëtari, The Weeknd, ka publikuar videoklipin e tij të ri të këngës “Call Out My Name”.


“Call Out My Name” tërhoqi vëmendjen e publikut për tekstin dhe interpretimin.


Ky është videoklipi i parë nga albumi “My Dear Melancholy” i cili ka gjashtë këngë.


Artisti shfaqet mjaft artistik në këtë video i cili është realizuar në regji nga Grant Singer.


Adhuruesit e këngëtarit kanë komentuar nëpër rrjete sociale duke thënë se këngët janë inspirim nga jeta e vërtetë e këngëtarit, i cili ka pasur romanca jo të suksesshme me Selena Gomez dhe Bella Hadid. /radiovalarinore/

 

 

Leave a comment