Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Rita Ora shkëlqen në Coachella (Foto/Video)

Saturday, 14 April 2018 10:39

RitaCoachella 1

Këngëtarja, Rita Ora bashkë me aktorin Jamie Foxx mbrëmë kanë marrë pjesë në festivalin Coachella si mysafirë ën skenën kryesore në Kaliforni.


Rita ka interpretuar këngën e Selena Gomez qe e ka në bashkëpunim me DJ norvegjez, Kygo, këngën “It Ain’t Me”.


DJ Kygo i befasoi të gjithë kur ftoi Ritën dhe Jamien në skenë, derisa Jamie performoi këngën “Sexual Healing” të Marvin Gaye.


Gjatë interpretimit, ylli hollivudian që është edhe një muzikant i njohur, e ftoi në skenë vajzën e tij 24-vjeçare, Corinne.


Për këtë eveniment,Rita ishte veshur me kostum të zi, i cili ekspozonte pjesë të trupit të këngëtares, ndërsa shumë ngjashëm shihet të jetë veshur edhe vajza e Jamie, Corinne. /radiovalarinore/

 

30121226 1028703113946527 371426153 n

 

30429509 1028703087279863 1450209126 n

 

 

Leave a comment