Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Taylor rikrijon këngën “September” (Video)

Saturday, 14 April 2018 10:45

Taylor Swift Earth Wind Fire

Këngëtarja Taylor Swift ka publikuar versionin akustik të këngës “September” të Earth, Wind & Fire.


Këngëtarja 28-vjeçare e publikoi regjistrimin e saj të ri si një ndër këngët e saj në Spotify.


Taylor më parë është takuar me anëtarët e EWF kur ata ia prezantuan çmimin e Albumit të Vitit për “1989” në ceremoninë Grammy të vitit 2016.


“September ishte hiti i parë dhe kënga ime e preferuar, në të cilën kisha fatin të isha pjesëmarrës në krijim”, tha Willis. “Taylor Swift është qershia absolute në krye" kështu ka thënë Alle Willis, bashkë-krijuesi i “September”, i cili foli për revistën Billboard rreth “cover-it” të ri të këngës. /radiovalarinore/

 

 

Leave a comment