Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Chelsea në vështirësi

Saturday, 14 April 2018 11:01

Thibaut Courtois and Eden Hazard

Ekipi i Chelseat do ta ketë problem që të ndaloj transferimin e lojtarëve në skuadra me shumë famë në Europë.


Eden Hazard dhe Thibaut Ciurtois janë dy futbollistët që duhet binden për të qëndruar në Chelsea gjatë kësaj vere.


Hazard ka kontratë deri në vitin 2020 por klubi duhet ta bind që ai të mos kaloj të Real Madridi.


Në anën tjetër Courtois ka edhe një vit kontratë, e për të kanë shpreh interesim Real Madrit dhe PSG. /radiovalarinore/

 

 

Leave a comment