Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Justin Bieber grusht sulmuesit të një gruaje

Monday, 16 April 2018 13:52

sei 7076898

Justin Bieber sërish ka krijur një problem. Sapo u duk që ajo është qetësuar, ai e ka goditur një njeri me grusht gjatë zhvillimit të festivalit amerikan Coachella.

Këngëtari kanadez veproi kështu kur pa se një burrë në party e kapi një grua në fyt dhe e kërcënoi atë. Bieber i dha atij një grusht në fytyrë, duke i lejuar gruas të shpëtojë.

 

Sipas TMZ, artisti 24-vjeçar nuk e la sherrin me një grusht. Ai më pas e shtyu sulmuesin drejt një muri. Mediat amerikane njoftuan se personi në fjalë u largua nga festa pak më vonë dhe u arrestua nga policia.

 

 

Leave a comment