Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Bella dhe The Weeknd u puthën në Coachella

Monday, 16 April 2018 13:55

rs 634x1024 160215161051 634.The Weeknd Bella Hadid Grammy Awards.ms.021516

Bella Hadid dhe The Weeknd vazhdojnë të shihen nën shoqërinë e njëri tjetrit. Ata kanë kaluar kohë të bukur së bashku gjatë fundjaves që e lam pas.

Dyshja u panë duke u argëtuar së bashku në festivalin e Coachella.

 

Sipas Us Weekly, një numër i madh i vizitorëve të festivalit i kanë parë ata duke shkëmbyer puthje mes vete.

 

Edhe më herët është folur për një lidhje të mundshme mes super modeles dhe këngëtarit të famshëm.

 

 

Leave a comment