Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Javier Pastore i pasigurt për të ardhmen

Monday, 16 April 2018 13:59

nintchdbpict000374202723

Mesfushori i Paris Saint-Germain , Javier Pastore, ka pranuar se është ende i pasigurt nëse do të largohet nga kampionët e Ligue 1 në fund të sezonit.

PSG siguroi titullin me një fitore 7-1 ndaj Monacos të dielën në mbrëmje.

 

28-vjeçari ka thënë se do të kërkoj ti jap fund sezonit mirë para se të vendos për të ardhmen e tij.

 

“Këtë sezon ne kemi pasur një garë të madhe. Ne mundëm Monacon 7-1 dhe kjo fitore na jep forcë për ti dhënë fund sezonit mirë” tha Pastore për Premium Sport.

 

“Dua ti jap fund sezonit mirë, ne kemi një kupë tjetër për të fituar , sa për të ardhmen , do të shohim”, shtoi argjentinasi.

 

Pastore u transferua në PSG në vitin 2011 nga Palermo për një shumë rreth 40 milionë euro.

 

 

Leave a comment