Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Iniesta eliminon Australinë, i mbesin vetëm dy opsione

Tuesday, 15 May 2018 12:39

1518806173 000zg8j0

Barcelona dhe Andres Iniesta para disa dite e konfirmuan vendimin për të ardhmen. Për spanjollin tani janë dy opsione, Kina dhe Japonia.


34-vjeçari tha mbrëmë se ishte afër marrëveshjes me një klub, por dështoi në momentin e fundit, ndërsa mbetën opsion Superliga kineze dhe J-League.


“Unë duhet të marr një vendim që është një nga më të rëndësishmit. Ka dy opsione – Kina dhe Japonia, secila me rëndësi të veçanta. Ne duhet të vendosim se cila është më e mira. Javën e ardhshme shpresoj se do të jap një përgjigje dhe të përqendrohemi në Kupën e Botës”, ka thënë Iniesta.


Iniesta ka bërë 43 paraqitje në të gjitha garat këtë sezon, dhe ndihmoi Barçën të fitojë La Ligan dhe Copa del Rey.

 

 

Leave a comment