Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

John Cena dëshiron të rikthehet me të fejuarën

Tuesday, 15 May 2018 15:27

john cena nikki bella gettyimages 683449026 1280

Boksieri, John Cena ka befasuar ish-të fejuarën e tij Nikki Bella pasi deklaroi se do të donte të rikthehej prapë me të.


Cena në një intervistë tha se dëshiron që të jetë babi i fëmijëve të ish të dashurës së tij Nikki Bella.

Ata u ndanë muajin e kaluar pas gjashtë vjetësh së bashku, vetëm pak javë para dasmës së planifikuar.

 


Megjithatë, duket se për ish-çiftin ka ende shpresë pasi Nikki ka deklaruar se për momentin po merret me veten, por nuk e ka mohuar se mund të kthehet prapë me John.
“Shpresoj se një ditë do të jemi bashkë dhe të punojmë bashkë për një rikthim” u shpreh Bella për Enterteinment Tonight.

 

 

Leave a comment