Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Cheryl Cole e vetme në Kanë

Tuesday, 15 May 2018 15:37

cheryl cole liam payne brit awards 1519240272

Këngëtarja Cherly Cole u paraqitë në Festivalin e Filmit në Kanë, 34 vjeçarja parakaloni në tapetin e kuq por pa partnerin e saj Liam Payne.


Cole shkëlqey me paraqitjen e saj, ndonëse u vendos pikëpyetja se pse nuk ishte e përcjellur nga i dashuri saj Liam Payne, duke shtuar dyshimet që çifti ka munduar t’i jap fund lidhjes së saj, pasi prej muajsh përflitet se lidhja e tyre ka marrë fund por edhe pse herë pas here ata surprizojnë duke u shfaqur bashkë.


Cole dhe Payne, kanë edhe një djalë të vogël i cili erdhi në jetë në mars të vitit të kaluar .

 

 

Leave a comment