Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Anthony Hopkins duke si i pastrehë (Foto)

Wednesday, 16 May 2018 13:44

image004 h 2017

Aktori Anthony Hopkins është duke u përgatitur për rolin e tij në filmin “Mbreti Lir”, që tashmë ka filluar xhirimet.


Aktorit Hopkins teksa po xhironte rrugëve të Londrës, ju ishin afruar shumë njerëz për ta ndihmuar. Ata i dhanë para, i treguan ku të gjejë ushqim dhe strehim, duke menduar se ai ishte një i pastrehë përderisa nuk e vërenin që ai ishte aktori i njohur.

 


Ndryshe, “Mbreti Lir” është drama e Shekspirit që tashmë po e prodhon BBC.

 

image

 

Leave a comment