Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Katie Price nuk do ta festoj ditëlindjen

Wednesday, 16 May 2018 12:56

katie price 5e0d36805def97c1363691e4639461b541bda0ff

Këngëtarja e famshme, Katie Price si duket ka vendosur të mos e festoj ditëlindjen e saj, por në vend të kësaj do të festoj ndarjen me Kieran Hayler.


Sipas burimeve të Metros britanike këngëtarja ka thënë se ka mundësi ta anuloj ndejën e saj për ditëlindjen e 40-të, e në vend të saj të festoj shkurorëzimin.


“Ajo thotë se nuk ndihet sikur ka ndonjë gjë për të festuar. Ajo po fajëson Kieranin dhe tani do të donte të organizonte një ndejë për të festuar divorcin para se të festonte për plakjen” tha burimi.


Ndërkohë Kieran ka thënë përmes rrjeteve sociale se nuk duhet të gjykohet, pasi gjithmonë një histori ka dy anët e medaljes.

 

 

Leave a comment