Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Grupi korean BTS, mbështet Shawn Mendes

Wednesday, 16 May 2018 15:17

shawnmendes bts

Këngëtari Shawn Mendes, i cili vazhdimisht ka mbështetur grupin BTS, tani po merr përkrahje nga këta të fundit.

Grupi korean BTS treguan se edhe ata mbështesni fuqishëm Mendes, kur zgjodhën të postojë singlein e ri të 19-vjeçarit “In My Blood” në llogarinë e tyre zyrtare në Twitter, duke i bërë një screenshot ku kishin shkruar: '@ShawnMendes #inmyblood', e ndjekur nga një thumbs up.

 


Menjëherë pas kësaj, Shawn vuri re mesazhin dhe u përgjigj: 'Faleminderit shumë”.

 

 

Leave a comment