Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Christina Aguilera dhe Demi Lovato me këngë të re (Video)

Wednesday, 16 May 2018 15:12

christina aguilera dmi lovato

Këngëtaret e famshme, Christina Aguilera dhe Demi Lovato kanë publikuar tashmë projektin e tyre të përbashkët.


“Fall In Line” është titulli i këngës që u publikua sot.


Kënga u publikua sot në versionin audio me tekst në Youtube. Kjo këngë nuk do të jetë në albumin e Christina-s i cili është paralajmëruar të publikohet me 15 qershor.

 

“Për këdo që e ka ndjerë veten të shtypur dhe të heshtur, për kërkuesit e së vërtetës dhe ata që kanë guxim të mendojnë” ka shkruar Christina në Twitter për këngën.


Me këtë postim Aguilera bëri thirrje që të gjithë të kenë fuqi të ngrihen në këmbë.

 

 

Leave a comment