Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Draxler zbulon ritualin e çuditshëm që bën para ndeshjeve

Friday, 08 June 2018 14:20

joakin

Shumë futbollistë kanë ritualet e tyre para se të hyjnë në fushë, por kjo e gjermanit Jualin Draxler duket më interesante.

24-vjecari është përzgjedhur nga Joachim Low në skuadrën e Gjermanisë për Kupën e botës. Draxler shpreson se do të ketë një vend titullari kur Gjermani të luaj ndeshjën e parë ndaj Meksikës.

 

Dhe nëse ai është, bashkëlojtarit e tij gjermanë do vazhdojnë të shohin ritualin e tij.

 

“Ndonjëherë bashkëlojtarët më pyesin nëse jam mirë në kokë” , deklaroi ai.

 

“Çdo lojtar ka një ritual para një ndeshje, ndërsa unë zakonisht mbaj çantën time në dollapin tim dhe hedh dy ose tri spërkatje me parfum”.

 

“Kjo më jep një ndjenjë lumturie” shtoi ai.

Leave a comment