Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Si i fituan Kim dhe Kayne 25.000£?

Monday, 11 June 2018 10:36

kim

Kim Kardashian dhe Kayne West, kanë fituar të dielën mbrëma në një lojë, një shumë prej 25.000£ të cilat do të ndahen për bamirësi. Çifti janë mburrur duke e vleresuar pamjen e tyre joshëse me 10 pikë.

Gjatë kësaj gare, moderatori Steve Harvey e ka pyetur Kim se nga një deri në dhjetë sa e vlerësonte veten joshëse në raport me njerëzit me të cilët punonte ndërsa Kim iu përgjigj: “10-të”. Kayne po ashtu i dha vetës një 10-të.

 


Motrat Kardashian dhe Kayne West morën pjesë në episodin special të “Celebrity Family Feud”, ku ekipi Kardashian ishte duke humbur por, motrat Chloe dhe Kendall vendosën ta linin Kim dhe Kayne që të luanin finalen.

sei 16418651

Leave a comment