Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Blero nuk është mirë me shëndet (foto)

Wednesday, 13 June 2018 12:19

bl

Këngëtari Muharremi bënë pushime disa herë në vit dhe po thuajse të gjitha pushimet i kalon bashkë me të fejuarën e tij, Afronën.


Blero e Afrona sërish kanë marrë rrugë së bashku dhe po kënaqen. Bukuroshja ka bërë një mori postimesh nga ky udhëtim i përbashkët.

Ku nuk kanë munguar as deklaratat e dashurisë të lëshuara nga çifti.


Duket e pa besueshme, por është e vërtet që këngëtarit i ka ndodhur të ketë të ftohtë në plazh dhe për këtë shkak ai është mbuluar në bregdet.


Këtë e ka bërë të ditur Afona në një postim në Instastory në llogarinë e saj në Instagram.

 

yiyi

 

Leave a comment