Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Argjentina Ramosaj dhe DJ Geek e nxjerrin‘Sekreti-n’ (Video)

Thursday, 05 July 2018 10:16

argjentinaramos ftyr 1200x630

Argjentina Ramosaj është kthyer fuqishëm në tregun e muzikës. U duk sikur e la këngën, por jo.


Është publikuar ‘Sekreti’ nga Argjentina Ramosaj në bashkëpunim me DJ Geek. Dyshja kanë bashkuar forcat për këtë projekt me ritme verore.

 


Kënga vjen e shoqëruar me videoklip të realizuar nga produksioni “Imagine” dhe me skena shumë sensuale.

Leave a comment