Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Lewis Hamilton kryeson me Mercedesin

Friday, 06 July 2018 14:21

skysports f1 lewis hamilton 4354612

Hamilton kryeson me Mercedesin, Vettel 0.511s mbrapa Verstappen i cili vuajti nga dështimi i kutisë së shpejtësisë.


Lewis Hamilton kryesoi në British GP, i cili e kaloi sesionin e parë të stërvitjes kur Mercedes fitoi ndaj rivalëve të tyre.


Udhëheqësi i kampionatit Sebastian Vettel ishte sfiduesi më i afërt i Ferrarit, Vettel ishte me gjysmë sekonde përpara Daniel Ricciard dhe Kimi Raikkonen.

Leave a comment