Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Moti në Prishtinë

Saturday, 07 July 2018 13:19

36763417 1385646924868232 1588870967302553600 n

Siç po shihet moti në Prishtine po përkeqësohet çdo vikend, edhe ketë vikend do të kemi mot me shi dhe tendencë shtrëngate.

Temperatura më e ulët do të jetë: +16 dhe më e larta do të arrijë deri në +23 bazuar në “The Weather”, ky mot do te vazhdojë deri të mërkurën.

Leave a comment