Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Jack Wilshere me marrëveshje tre vjeçare

Monday, 09 July 2018 16:29

gettyimages 916560450

Ish-mesfushori i Arsenalit Jack Wilshere është bashkuar me West Ham në një marrëveshje trevjeçare dhe thotë se ai është transferuar në klubin që ai e ka mbështetur si fëmijë.

Kontrata e 26-vjeçarit të Anglisë me Gunners përfundoi në fund të qershorit.

 

"Kam kujtime të mira për fëmijërinë time duke mbështetur West Ham, duke i parë ato në Upton Park", tha ai.

 

"Ndihet mirë dhe sigurisht familja ime dhe disa nga shokët e mi janë fansat e West Ham-it, kështu që të gjithë po gëzohen".

 

Hammers gjithashtu janë afër nënshkrimit të kontrates me Andriy Yarmolenko.

Leave a comment