Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Rihanna dhe i dashuri i saj shihen të tensionuar (Foto)

Tuesday, 10 July 2018 13:56

2016GettyImages rihanna vinylboxset

Këngëtarja me famë botërore Rihanna dhe i dashuri i saj miliarder u fotografuan së bashku, pas disa raportimeve që ata ishin ndarë.

Ishte raportuar muajin e kaluar se Rihanna ishte ndarë nga i dashuri i saj miliarder, Hassan Jameel, mirëpo këtë fundjavë ata u panë përsëri së bashku në pushime në Meksikë.


Ata u shfaqen në Puerto Vallarta në Meksikë të premten, ku dukeshin shumë të tensionuar me njeri tjetrin.


Nga fotografitë e publikuara, Hassan, 29 vjeç, shihet duke i shpjeguar diçka te dashurës së tij përmes disa gjesteve drejtuar gjoksit, kjo pasi qe këngëtarja Rihanna vuri gishtin në drejtim te tij.

 

4E12B1B500000578 5936235 Trouble in paradise Rihanna and Hassan Jameel who she reportedly m 22 1531185535622

 

4E12B1A500000578 5936235 On the defense Hassan appeared to be making his case as he gestu a 19 1531185454424

 

 

 

Leave a comment