Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Chris Hemsworth në shesh-xhirimin e filmit Man In Black (Foto)

Tuesday, 10 July 2018 16:11

sei 20621152 e1531127155696

Chris Hemsworth ka hequr çekiçin e tij dhe ka vënë syza të zeza, ai ka filluar xhirimet e filmit më të ri “Men in Black të dielën me 8 korrik.


Man In Black ka filluar tash e 21 vite, më parë është luajtur nga Will Smith, dhe Tommy Lee Jones në vitin 1997.


Men in Black do të dalë vitin e ardhshëm dhe mbetet pa një titull të caktuar.

sei 20627618

 

sei 20621154

Leave a comment