Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Hailey-t i shkëlqen diamanti në gishtin e saj

Wednesday, 11 July 2018 10:06

sec 20999653

Hailey Baldwin është kthyer në Nju York me të fejuarin e saj Justin Bieber, ndërsa ajo tregon unazën e saj me diamant vërtetë spektakulare.


Ne jemi të sigurtë se duart e saj të imëta mund ta mbajnë peshën e gurit gjigand të diamantit, i cili tani merr me krenari vendin në gishtin e saj.

 

Bieber me të vërtetë ka një shije të rafinuar, të martën çifti i ri u kthye në shtëpi pas udhëtimit të tyre në Bahamas. Bieber propozoi të dashurën e tij, edhe pse ata sa ishin bërë bashkë pas një ndarje të gjatë.

 

Në një postim në rrjetin social Instagram Justin ka shkruar “Hailey unë jam shumë i dashuruar në gjithçka tënden! Dua ta kaloj jetën time bashkë me ty, dhe të njoh çdo pjese tënden dhe të dua me durim dhe mirësjellje.

sei 20965787

 

sei 20965788

Leave a comment