Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Hailey Baldwin ishte fanse e çiftit Justin Bieber e Selena Gomez

Wednesday, 11 July 2018 12:12

Justin Bieber Hailey Baldwin Fact Fiction

Ne vitin 2011 Justin Bieber ishte në lidhje me këngëtaren dhe aktoren e famshme Selena Gomez.


E fejuara aktuale e Justin Bieber, Hailey Baldwin, dikur komentonte çdo detaj të lidhjes së mëparshme të Justinit.


Nga disa postime të viteve 2011-2012 është zbuluar se Hailey e cila në atë kohë ishte vetëm 14-15-vjeçare ishte një bartëse informatash për çdo gjë që lidhej me çiftin “Jelena”.


“Jelena” është bashkimi i dy emrave, Justin dhe Selena dhe kështu zakonisht janë thirrur nga fansat e zjarrtë.

Eh siç duket Baldwin ishte njëra ndër to, pasi ajo komentonte detajet, çdo gjë që nga koordinimi i tyre me ngjyra, trishtimi, etj.

 

haileybaldwin jelena

 

haileybaldwin jelena2

Leave a comment