Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Tërmet mes Encës dhe Ronela Hajatit

Wednesday, 11 July 2018 12:45

maxresdefault 1

Ronela Hajati dhe Enca Haxhia përveç në muzikë, njihen të dyja në media për shkak të linjave të bollshme trupore.


Një fans i Ronela Hajatit e ka menduar një bashkëpunim mes dyshes dhe ishte ai i cili ia kujtoi këngëtares një gjë të tillë.


Në rrjetin social instagram të këngëtares në fjalë i është bërë pyetje nëse do të ketë ndonjë bashkëpunim mes saj dhe Encës dhe përgjigja e Ronelës ishte epike.


Duke qenë se Enca para pak ditësh tha se termeti në Shqipëri është bërë pasi e ka lëshuar në studio një pjesë të këngës së re, pikërisht kjo ishte edhe përgjigja e Ronelës.


”Kemi frikën e tërmeteve prandaj”, tha ajo.

 

maxresdefault

Leave a comment