Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Getinjo pa projekt këtë verë

Wednesday, 11 July 2018 13:00

getinjo 1 e1484768616873 780x439

Reperi i njohur kosovar, Getinjo, ka bërë të ditur për fansat e tij se nuk do të sjellë projekte të reja këtë verë.


Krejt kjo pauzë vjen ngase ai dhe vëllai i tij Mozzik kanë filluar projekte më afatgjata të cilat do te lansohen pas verës.


Sido që të jetë, Getinjo është një personazh mjaft i pëlqyer dhe i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

 

mozzikat e1484320509685 780x439

Leave a comment