Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Nokia X6 vjen me një ngjyrë të re (Foto)

Wednesday, 11 July 2018 13:38

nokia 5 1 plus 64gb 4gb ram prices 800x400

Nokia X6 u lançua në Kinë në maj 2018, fillimisht me Dark Blue dhe Starry Black me ngjyra. Megjithatë, tani është rifreskuar me një ngjyre tjeter Polar White.


Variantet do të jenë në dispozicion duke filluar nga e marta, 10 korrik në një çmim prej 1,699$ për vetëm 6GB RAM / 64GB varianti i storage.


Variacioni i bardhë i Polar White nuk është i disponoheshëm në asnjë konfigurim tjetër - 4GB RAM / 32GB dhe 4GB RAM / 64GB.


Kompania ka ruajtur të njëjtin çmim si modeli 6GB RAM / 64GB në ngjyrën e errët blu dhe të zezë. Duke shtuar këtë, Nokia X6 ka marrë gjithashtu një përditësim softueri që shton një funksion të ri që i lejon përdoruesit të fshehin disa aplikacione.


Specifikat e Nokia X6


Nokia X6 SIM dual (Nano), ka një panel prej 5.8 inç të plotë HD + (1080x2280 piksela) me një raport të aspektit 19: 9 dhe një xhami 2.5D të lakuar.

 

Nokia X6 Polar White 4

Leave a comment