Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Liverpooli hap negociatat për transferimin e Xherdan Shaqirit (Foto)

Wednesday, 11 July 2018 13:51

TELEMMGLPICT000168362472 trans NvBQzQNjv4BqgmFsEjQK2M33nnfQ31Q2 5T JiWkf42wcuR9aA6lqBI

Liverpool ka nisur bisedimet me Stoke për një marrëveshje me Xherdan Shaqirin.


Jürgen Klopp po bën lëvizjen e tij për të arritur një marrëveshje me Shaqirin, dhe dëshiron të shkaktojë klauzolën e lirimit, që kuptohet të jetë mbi 13 milionë funte, këtë muaj.


Klopp ka nënshkruar tashmë me mesfushorin brazilian Fabinho nga Monako për 43.7 milionë funte këtë verë dhe tani po e kthen vëmendjen te Shaqiri, i cili do të lejohet të largohet nga Stoke pas rënies së tyre nga Liga Premier.


Shaqiri ka pranuar haptazi se do të kërkojë të largohet pas rënies së klubit në kampionat.

Leave a comment