Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Luana Vjollca dhe Kylie Jenner me bikini të njëjta

Wednesday, 11 July 2018 14:26

kyliee 1

Tani më Kylie Jenner është bërë personazhi më i përfolur i mediave rozë, ndonëse pas lindjes së vajzës së saj ajo po mundohet t’i ruaj linjat e saj trupore.


Së fundmi Kylie ka publikuar një foto me bikini, ku duket shumë bukur.


Këto bikini janë të njohura për ne pasi që ditë me parë moderatorja e famshme shqiptare Luana Vjollca ka shpërndarë foto me po të njëjtat bikini.

 

luanaa 1

Leave a comment