Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Selena Gomez uron miken e saj për fejesën (Video)

Wednesday, 11 July 2018 14:35

gettyimages 955797564

Selena Gomez mund të ketë siguruar një ftesë për martesën e Ariana Grande dhe Pete Davidson pasi kishte përshkruar fejesën e tyre si “të bukur”.

 

Ky urim për shoqen e saj vjen vetëm disa orë pasi Justin i kishte propozur martesë të dashures së tij.


Davidson, 24 vjeç, i propozoi dhe vendosi një unazë në gishtin e Grande në qershor pas disa javësh takim.
Shumë nga fansat dhe miqtë u befasuan nga romantizimi të tyre, por Gomez nuk mund të ishte më e lumtur për miken e saj.

 

Ndërsa promovonte filmin e saj më të ri Hotel Transylvania 3 së bashku me aktorin Adam Samberg, Gomez u pyet se çfarë do të thoshte personazhi i saj i filmit të animuar Mavis për fejesën e Grandes me Davidson.

 

Këngëtarja tha: “Sinqerisht nuk e di se çfarë do të thoshte Mavis, por unë do të thosha se është mahnitëse dhe e bukur”.

 

Leave a comment