Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Pamela Anderson në përkrahje të Frances (Foto)

Wednesday, 11 July 2018 14:58

sec 21016771

Pamela Anderson ishte e dashura më krenare në ndeshjen fituese të Kupës së Francës mbrëmë.

Aktorja ishte parë në stadiumin e Sain Petersburgut duke e mbështetur të dashurin e saj Adil Rami, pasi skuadra e tij fitoi me sukses në finalen e Kupës së Botës.

 

Anderson, 50 vjeçare u pa shumë e lumtur tek shikonte ndeshjen e Frances kundër Belgjikës, të cilët fituan 1-0.

 

E veshur e gjitha në të zeza Pamela brohoriste dhe duartrokiste pasi Franca shënoi golin e tyre të fitores.

 

sei 20965802 e1531304630566

Leave a comment