Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +381(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Music News (108)

 

 

auto 2PO21508313319

Reperi 2po2 në bashkëpunim me këngëtaren Albulena Jashari, ka publikuar versionin akustik të disa prej këngëve të tij të mëparshme.

 

Albumi i Pink i pari në Britani

Tuesday, 17 October 2017 09:48

dg29l vv0aevvqy

Këngëtarja Pink është radhitur e para në top listat e Britanisë me albumin e saj “Beautiful Trauma”.

noizy

Reperi shqiptar Noizy përmes rrjetit social Instagram ka publikuar foto nga projekti i tij i ri.

hija

Ledri Vula nuk ka të ndalur sa i përket projekteve të reja muzikor. Ai së fundi ka publikuar këngën më të re të titulluar “TTZ”.

eni koci genc prelvukaj

Reperi kosovar, Genc Prelvukaj dhe këngëtarja nga Shqipëria, Eni Koci kanë publikuar projektin e tyre muzikor të titulluar “Vetëm ti”.

164442

Reperi kosovar, Ledri Vula do publikojë projektin e ri muzikore të titulluar “TTZ”. Këtë e ka bërë të ditur përmes fotografive të publikuara në rrjetin social, Instagram.

18920133 10212766358177780 2908721601370289612 n 696x464

Këngëtari i labelit “OnRecords” Enis Bytyqi përmes rrjetit social Instagram ka paralajmëruar këngën e re.

Bebe Rexha publikon këngën e re (Video)

Saturday, 14 October 2017 09:20

397467ad43758aaa918549d051be2f30

Bebe Rexha nuk e ka ndërmend të ndalet me sjelljen e projekteve të reja muzikore.

Rita Ora paralajmëron këngën e re (Foto)

Friday, 13 October 2017 13:27

2017GettyImages rita ora manchester tribute

Këngëtarja shqiptare Rita Ora përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka bërë të ditur datën se kur do të dal kënga e saj e re.

1500298803935 DSC04679

Këngëtari Louis Tomlinson ka publikuar projektin e tij të ri “Just Like You” në versionin audio.