Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +381(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Marilyn Manson publikon videoklipin e ri “Tattooed In Reverse" (Video)

Marilyn Manson publikon videoklipin e ri “Tattooed In Reverse" (Video)

23-03-2018

Këngëtari kontrovers Marilyn Manson ka publikuar sot këngën dhe videoklipin e ri të titulluar “Tattooed In Reverse”.

Read more
Thirty Seconds to Mars publikojnë këngën e re “One Track Mind” (Audio)

Thirty Seconds to Mars publikojnë këngën e re “One Track…

23-03-2018

Rock grupi amerikan “Thirty Seconds to Mars” dhe reperi Asap Rocky janë bashkuar në projektin e ri, për të sjellë këngën “One Track Mind”.

Read more
Toni Braxton rikthehet me album të ri “Sex & Cigarettes” (Foto)

Toni Braxton rikthehet me album të ri “Sex & Cigarettes”…

23-03-2018

Edhe një album i ri i është shtuar listës së projekteve të reja muzikore për vitin 2018.

Read more
Iggy Azalea performon në emisionin e James Corden (Video)

Iggy Azalea performon në emisionin e James Corden (Video)

22-03-2018

Reperja australiane Iggy Azalea ishte e ftuar dje në emisionin e famshëm amerikan “The Late Late Show with James Corden”, e cila ka performuar këngën...

Read more
Drake në përgatitje të këngës së re (Foto)

Drake në përgatitje të këngës së re (Foto)

22-03-2018

Drake goditi top listat me projektin “God’s Plan” që vazhdon të jetë lart në Billboard Hot 100. Por, ai tashmë ka bërë të ditur se po...

Read more
Taylor Swift me rekord të ri me albumin e saj “Reputation”

Taylor Swift me rekord të ri me albumin e saj…

22-03-2018

Taylor Swift ka shënuar suksesin e radhës me albumin e saj të gjashtë “Reputation”, duke shitur 2 milionë kopje në Shtetet e Bashkura të Amerikës.

Read more
Shawn Mendes publikon këngën e re “In My Blood” (Audio)

Shawn Mendes publikon këngën e re “In My Blood” (Audio)

22-03-2018

Këngëtari sharmant Shawn Mendes ka publikuar dje një surprizë për adhuruesit e tij, duke sjellë një këngë të re të cilën e ka paralajmëruar në...

Read more
Dafina Zeqiri me një bashkëpunim të ri (Foto)

Dafina Zeqiri me një bashkëpunim të ri (Foto)

22-03-2018

Dafina Zeqiri e cila tashmë po jeton ne SHBA, po synon tregun ndërkombëtar dhe duket se është në rrugën e duhur.

Read more
Beyonce dhe Jay Z po përgatisin një video për adhuruesit e tyre

Beyonce dhe Jay Z po përgatisin një video për adhuruesit…

21-03-2018

Javën e kaluar ata kanë publikuar lajmin e shumëpritur për të zhvilluar turne së bashku, ndërsa tani Beyonce dhe Jay Z po përgatisin një video...

Read more

forever young 2016 final

artist music