Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Kylie Minogue në Belgjikë për Rock Werchter

Kylie Minogue në Belgjikë për Rock Werchter

16-11-2018

Kylie Minogue do të jetë në Rock Ëerchter në qershor. Këngëtarja australiane është një nga dhjetë emrat e rinj që festivali i shtoi të premten...

Read more
Spice Girls gati për koncertin e rikthimit

Spice Girls gati për koncertin e rikthimit

16-11-2018

Është lajmëruar se Spice Girls po rikthehen për një turne koncertesh dhe në fakt kështu po ndodh, ato janë gati për rikthimin e tyre të...

Read more
Gashi dhe Giggs sjellin ‘No Face No Case’

Gashi dhe Giggs sjellin ‘No Face No Case’

15-11-2018

Një nga reperët më të suksesshem shqiptar është Gashi, i cili jeton dhe vepron në Amerikë. Ylli kosovar ka sjellë projektin më të ri muzikor, kësaj...

Read more
Ariana Grande godet me “Thank U, Next”

Ariana Grande godet me “Thank U, Next”

13-11-2018

Këngëtarja Ariana Grande përkundër problemeve në jetën private, në karrierë po vazhdon të korr suksese. Kënga e saj e fundit “Thank U, Next” është shndërruar në...

Read more
A po vjen hiti i ri i Eres?

A po vjen hiti i ri i Eres?

12-11-2018

Era Istrefi është një ndër vajzat më me fat shqiptare dhe ndër ato më me stil, saqë bëri që e gjithë bota të kthejë sytë...

Read more
Spice Girls po vijnë sërish

Spice Girls po vijnë sërish

08-11-2018

Spice Girls, njoftuan një turne ribashkimi në Mbretërinë e Bashkuar, ku ato pritet të fitojnë rreth 3.2 milionë dollarë për person.

Read more
Dua Lipa artistja më e mirë pop në ‘MTV EMA 2018’

Dua Lipa artistja më e mirë pop në ‘MTV EMA…

05-11-2018

Camila Cabello ishte artistja me më së shumti nominime, gjashtë sosh, në ceremoninë e ‘MTV Europe Music Awards’ që u zhvillua të dielën mbrëma në...

Read more
Sam Smith këndon kolonen zanore të këtij filmi të animuar

Sam Smith këndon kolonen zanore të këtij filmi të animuar

02-11-2018

Po vjen versioni i ri i filmit të vizatuar “Watership Doën” dhe këtë e ka bërë të ditur Netflix, duke treguar se filmi i animzuar...

Read more
Po rikthehet Bertan Asllani

Po rikthehet Bertan Asllani

31-10-2018

Këngëtari i njohur, Bertan Asllani ka kohë që nuk ka sjell projekte të reja muzikore për fansat e tij. Megjithatë, Bertani mbetet akoma në mendjen...

Read more

forever young 2016 final

artist music