Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Dua Lipa gati për ‘Bambi Awards’

Dua Lipa gati për ‘Bambi Awards’

Showbiz

Këngëtares shqiptare Dua Lipa, nuk po i ndahen sukseset.

Çka po ndodh me Alexis Sanchez?

Çka po ndodh me Alexis Sanchez?

Sport

Alexis Sanchezit është duke kaluar kohë shumë të keqe në Manchester United deri tani duke mos arritur ta rigjejë formën e dikurshme dhe tani raportohet...

Anjeza Shahini shtatzëne, por ja çfarë bën

Anjeza Shahini shtatzëne, por ja çfarë bën

Showbiz

Anjeza Shahini është jë nga zërat më të spikatur shqiptarë.

Kris Jenner blenë kompaninë e të birit

Kris Jenner blenë kompaninë e të birit

Showbiz

Rob Kardashian ka qenë në telashe financiare dhe ka shitur gjysmën e kompanisë së tij të çorapëve “Arthur George”. Ai, gjysmën e kompanisë ia ka...

Demi Lovato me një numër të ri telefoni

Demi Lovato me një numër të ri telefoni

Showbiz

Demi Lovato u kërkoi miqve të saj ti dërgonin numrin e tyre celular nëpërmjet Instagram Story, sepse ajo mori një numër të ri telefoni pas...

‘Your Activity’iu tregon nëse po e teproni në Instagram

‘Your Activity’iu tregon nëse po e teproni në Instagram

Technology

Vitin e kaluar, Instagram u vlerësua si aplikacioni më i dëmshëm social për mirëqenien mendore. Nuk është për t’u habitur, të gjitha ato gjëra të pavlera...

Si fshihet Taylor Swift nga paparacët

Si fshihet Taylor Swift nga paparacët

Showbiz

Në vitin 2014 kishte rrjedhur një informacion se ka yje botërore që fshihen në valixhe të mëdha gjatë kohës sa po shkonin në aeroport apo...

Cristiano Ronaldo po martohet me Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo po martohet me Georgina Rodriguez

Showbiz

Cristiano Ronaldo tashmë i është ulur në gjunjë të dashurës së tij Georgina Rodriguez. Sipas gazetës portugeze Correio da Manha, Georgina tashmë ka filluar të...

Kelly Clarkson: Jam vampire

Kelly Clarkson: Jam vampire

Showbiz

Kelly Clarkson është një ndër zërat më të bukur të skenës muzikore botërore. Ajo, së fundi ka dhënë një deklaratë të çuditshme, ku e quan vetën...

Pato në Milan? Po apo jo?

Pato në Milan? Po apo jo?

Sport

Raportet e shumta të mediave thonë se Milani është i interesuar të sjell brazilianin Alexandre Pato përsëri në klub gjatë muajit janar. Sulmuesi brazilian kaloi pesë...

Anulohet premiera e filmit të Nicole Kidman

Anulohet premiera e filmit të Nicole Kidman

Showbiz

Këto ditë do të duhej të shfaqej premiera e filmit të ri të Nicole Kidman, por producentët e filmit e kanë anuluar premieren për shkak...

Diddy kërkon privatësinë pas ish-vdekjes së ish gruas

Diddy kërkon privatësinë pas ish-vdekjes së ish gruas

Showbiz

Zëdhënësi i P. Diddy ka kërkuar nga media për respektimin e privatësisë pas vdekjes së ish gruas së Diddy, Kim, e cila ndërroj jetë në...

Apple me problem serioz - E pranon vetë

Apple me problem serioz - E pranon vetë

Technology

Apple ka pranuar një dështim serioz harduer të iPhone dhe tani pronarët e celularëve po goditen nga një problem tjetër i madh .

Paditet Iggy Azalea

Paditet Iggy Azalea

Showbiz

Në vitin 2016 reperja australiane Iggy Azalea kishte goditur një këmbësor me veturën e saj jepp. Ajo ishte në veturë bashkë me vëllain e saj...

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth zemërgjërë

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth zemërgjërë

Showbiz

Liam Hemsëorth ka treguar nëpërmjet Instagram se nga shtëpia e tij të cilen e ndan me Miley Cyrus nuk ka mbetuer asgjë. Por, edhe ai...

ritme rinore horizontal banner 2017