Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +381(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

2017 ios

iOS & iTunes

Listening On iPhone, iPad & other Mobile Devices

app store ios 2017së shpejti...

Nëse dëshironi të dëgjoni radion tonë në pajisjen tuaj iOS, dhe në Mac OS X përmes iTunes, ju nuk keni nevojë të instaloni ndonjë aplikacion. Krejt çfarë duhet të bëni është ta vizitoni adresën: m.radiovalarinore.com dhe të klikoni në butonin ►Play.

Së shpejti vijmë me aplikacion në App Store.

Report for broadcast interruptions: valarinore@yahoo.com

2017 Online

WEB

Listening Online

listen live blue

Ju mund të na dëgjoni në internet duke përdorur shfletuesit (browserët) tuaj të internetit, duke hapur online Radio Player-in tonë.Na dëgjoni tani, duke klikuar mbi butonin Listen Live,  krye  faqes.                                                                                                                               

Dëgjimi i radios  internet nuk ka si  jetë më i thjeshtë.

Report for broadcast interruptions: valarinore@yahoo.com

2017 FM

Radio

Listening On FM Stereo

fm radio 2017

Për të na dëgjuar në Radio FM, gjeni frekuencën: 94.7 MHz FM Stereo.                         

Report Interference from illegal broadcasters: valarinore@yahoo.com

2017 Android

Android

Listening On Other Phones & Tablets

google play 2017 

Nëse posedoni smartphone Android, mund ta shkarkoni aplikacionin tonë falas, me të cilin mund te na dëgjoni kudo që jeni. Aplikacioni punon në pothuajse të gjithë telefonat Android, dhe është në dispozicion në Google Play Store.

Për të shkarkuar direkt direkt aplikacionin, ju mund ta përdorni këtë link.

Report for broadcast interruptions: valarinore@yahoo.com

 
2017 Radio Logo  

Me kosto efektive dhe plan reklamimi, ofrojmë zgjidhje të ndryshme për ju, për të dhëne rezultate të suksesshme.

Sektori ynë i marketingut do të punojë me ju, për të ju ofruar fushatë efektive reklamimi, duke trajtuar kerkesat tuaja specifike.

Na kontaktoni për të mësuar më shumë, se si biznesi juaj mund të reklamohet tek ne. 

Telefono në 038/240-888

Për kontakt
Plotësoni formularin e mëposhtëm

 

 1   

These Days
Rudimental ft. Jess Glynne, Macklemore & Dan Caplen

These Days (feat. Jess Glynne, Macklemore & Dan Caplen) by Rudimental

 2 
 

Say Something
Justin Timberlake ft. Chris Stapleton

Say Something (feat. Chris Stapleton) by Justin Timberlake

 3 
 

For You
Liam Payne, Rita Ora

1d407208ba2b50e84006a7059250076f.682x683x1

 4 
 

Feel It Still
Portugal. The Man

Feel It Still by Portugal. The Man

 5 
 

Never Be The Same
Camila Cabello

Never Be The Same by Camila Cabello

Sponsored by: www.ame-ks.com


 6 
 

God's Plan
Drake

God's Plan by Drake

 7   

Friends
Anne-Marie & Marshmello

Friends by Anne-Marie & Marshmello

 8 
 

IDGAF
Dua Lipa

IDGAF by Dua Lipa

 9 
 

Pray For Me
Weeknd, The And Kendrick Lamar

Pray For Me by Weeknd, The And Kendrick Lamar

10
 

This Is Me
The Greatest Showman Ensemble, Keala Settle

This Is Me by The Greatest Showman Ensemble, Keala Settle

 

 

chart logo 2017

 

green emerald residence notify