Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Beyonce po kalon pushimet me familjen e saj (Foto)

Beyonce po kalon pushimet me familjen e saj (Foto)

21-07-2018

  Beyonce po kalon pushimet me burrin e saj Jay-Z dhe vajzën e saj Blue Ivy, pas turneut të tyre të përbashkët On Run II.

Kim Kardashian pretendon se është e “turpshme” (Foto)

Kim Kardashian pretendon se është e “turpshme” (Foto)

21-07-2018

  Ylli televiziv është shumë aktive në postimin e fotografive nga jeta e saj private në rrjete sociale.

Khloe Kardashian shkon të luaj poker në Hollywood me Sc…

Khloe Kardashian shkon të luaj poker në Hollywood me Scott Disick (Foto)

21-07-2018

  Khloe Kardashian mori pak pushim për veten për të dal me miqtë e saj të premten, ajo u fotografua duke u kthyer në shtëpi pas...

Taylor Swift duket mahnitëse me minifund në New York (Foto)

Taylor Swift duket mahnitëse me minifund në New York (Foto)

  Taylor Swift dukej shumë bukur me një minifund, pasi nënshkruajti kontratën për një rol të ri filmi në New York, 'The Glamor Cat'.

21-07-2018

Julia Roberts shihet së bashku me bashkëshortin pas nëntë muajsh (Foto)

Julia Roberts shihet së bashku me bashkëshortin pas nëntë muajsh…

  Pas shumë spekulimeve se ata mund të ishin ndarë, aktorja e njohur u pa në një plazh në Malibu me burrin e saj.

21-07-2018

Elvana Gjata në Francë (Foto)

Elvana Gjata në Francë (Foto)

Elvana Gjata po qëndron në Francë, nga edhe ka postuar disa foto në InstaStoryn e saj.

20-07-2018

Era Istrefi merr dekoratë nga presidenti (Foto)

Era Istrefi merr dekoratë nga presidenti (Foto)

  Ishte këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi ajo që e bëri mbylljen e kampionatit botëror në duet me Nicky Jam dhe Will Smith.

20-07-2018

Margot Robbie në pushime me bashkëshortin (Foto)

Margot Robbie në pushime me bashkëshortin (Foto)

Aktorja 28 vjeçare Margot Robbie edhe pse shumë e zënë me projekte, vendosi ti bëjë disa pushime në bregdet me bashkëshortin e saj.

20-07-2018

Rihanna ka gati 500 këngë për albumin e ri

Rihanna ka gati 500 këngë për albumin e ri

Rihanna këngëtarja me famë botërorë ka gjithsej 500 projekte nga shkrimtare dhe prodhues të ndryshëm për albumin e saj të ri, ndërsa  vetëm 10 prej...

20-07-2018

ritme rinore horizontal banner 2017