Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +381(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Dokumentari “Meghan Markle: Një princeshë amerikane” de…

Dokumentari “Meghan Markle: Një princeshë amerikane” del në maj

23-03-2018

Televizioni amerikan Fox do të transmetoj një dokumentar dy orësh më datë 11 maj, për ish-aktoren amerikane, Meghan Markle e cila do të martohet me...

George Clooney shkruan letër për nxënësit e Parkland

George Clooney shkruan letër për nxënësit e Parkland

23-03-2018

Aktori George Clooney dhe bashkëshortja e tij Amal kanë dhënë mbështetjen për nxënësit e shkollës së mesme në Parkland, pas tragjedisë ku humbën jetën 17...

Gisele Bündchen ndan mësimet jetës në libër

Gisele Bündchen ndan mësimet jetës në libër

23-03-2018

Supermodelja Gisele Bündchen publikon librin e saj të parë në fillim të tetorit, libër ky që mban titullin “Mësime: Rruga ime për një jetë me...

Cardi B: Dua ta di se çfarë po bëni me paratë e mia! (Video)

Cardi B: Dua ta di se çfarë po bëni me…

Rep-artistja e famshme, Cardi B si duket nuk po e pëlqen mënyrën sesi shteti po i shfrytëzon paratë që i merr nga qytetarët.

23-03-2018

Publikohet traileri i serialit të ri “Impulse” (Video)

Publikohet traileri i serialit të ri “Impulse” (Video)

Seriali i ri i paralajmëruar, i titulluar “Impulse”, ka publikuar dje trailerin e tij, duke treguar për adhuruesit e serialeve se shumë shpejtë kanë mundësi...

23-03-2018

Pallati Mbretëror publikon ftesat e dasmës së Princit Harry me Meghan Markle (Foto)

Pallati Mbretëror publikon ftesat e dasmës së Princit Harry me…

Ftesat për dasmën mbretërore të Princit Harry me Meghan Markle veçse janë gati. Pallati Mbretëror Kensington ka njoftuar përmes Twitter se ftesat janë dërguar, ku...

23-03-2018

Cardi B rikthehet në Twitter duke paralajmëruar albumin e saj

Cardi B rikthehet në Twitter duke paralajmëruar albumin e saj

Cardi B është rikthyer në rrjetin social Twitter, pas gati një muaji, ku rikthimin e saj e ka treguar me paralajmërimin e albumit të saj...

22-03-2018

Cheryl dhe Liam Payne festojnë bashkë ditëlindjen e djalit

Cheryl dhe Liam Payne festojnë bashkë ditëlindjen e djalit

Pas thashethemeve të shumta për probleme, Cheryl dhe Liam përsëri janë në qendër të vëmendjes së mediave.

22-03-2018

Paris Hilton uron të ëmën për ditëlindje! (Foto)

Paris Hilton uron të ëmën për ditëlindje! (Foto)

Nëna e motrave të famshme Hilton, Kathy Hilton ka festuar mbrëmë ditëlindjen e saj të 59-të në shoqërinë e të bijave.

22-03-2018

ritme rinore horizontal banner 2017