Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

SPORT&HEALTH

Hamilton do të qëndroj me Mercedesin

Hamilton do të qëndroj me Mercedesin

Katër herë kampioni i Formula 1 Lewis Hamilton ka përfunduar spekulimet për të ardhmen e tij duke nënshkruar një marrëveshje të re dyvjeçare që e...

Alisson: Roma mbron vendimin për të shitur portierin në Liverpool

Alisson: Roma mbron vendimin për të shitur portierin në Liverpool

Shitja e Alisson në Liverpool nuk tregon "mungesë ambicie", thotë drejtori i futbollit i Romës, Monchi, i cili pranon se transferimi i brazilianit është "i...

Christiano Ronaldo mirenjohës për mundësin nga Juventusi

Christiano Ronaldo mirenjohës për mundësin nga Juventusi

Cristiano Ronaldo thotë se është "mirënjohës për mundësinë" që i është dhënë nga Juventusi, pasi lojtarët e moshës së tij "zakonisht shkojnë në Katar apo...

Angelique Kerber mposhtë Serena Williams (Foto)

Angelique Kerber mposhtë Serena Williams (Foto)

Serena Williams u mposht në ndeshjen përfundimtare të femrave të Wimbledon-it nga 30-vjeçaria gjermane Angelique Kerber, e cila fitoi në sete të rregullta, 6-3, 6-3.

Real Madrid mohon se ata kanë interes për Neymarin

Real Madrid mohon se ata kanë interes për Neymarin

Real Madrid ka lëshuar një deklaratë të dytë duke mohuar se klubi ka ndonjë interes për transferimin e Neymarit këtë verë.

Eden Hazard po përgatitet të largohet nga Chelsea

Eden Hazard po përgatitet të largohet nga Chelsea

Eden Hazard është i gatshëm të largohet nga Chelsea dhe tashmë është duke u përgatitur për një transferim në Real Madrid sipas Brian Laudrup.