Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

SPORT&HEALTH

A do të largohet Dembele nga ”Camp Nou”?

A do të largohet Dembele nga ”Camp Nou”?

Ousmane Dembele nuk është në shitje. Sulmuesi i ri francez, i cili i ka treguar aftësitë e tij në Superkupën spanjolle me një paraqitje impresive...

Real Madrid vendos përfundimisht për Modric

Real Madrid vendos përfundimisht për Modric

Luka Modric ka qenë emri më i përfolur gjatë këtyre ditëve të merkatos. Futbollisti më i mirë i Kupës së Botës në Rusi është kërkuar me...

Armando Sadiku e jep këtë premtim pas lëndimit

Armando Sadiku e jep këtë premtim pas lëndimit

Sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë do të humbasë jo vetëm fazën e parë të La Ligas por edhe ndeshjet me Shqipërinë në Ligën e Kombeve...

Real Madridi me ofertë zyrtare për Thibaut Courtois

Real Madridi me ofertë zyrtare për Thibaut Courtois

Gazeta belge Het Laatste Nieuws thote se tani pritet të ndodhë lëvizja e madhe. Gazeta mirë e informuar ka raportuar sot se Real Madridi ka bërë...

Manchester Unitedi refuzon ofertën e Barçës për Paul Pogban

Manchester Unitedi refuzon ofertën e Barçës për Paul Pogban

Në një ofertë që është etiketuar si ”jo-respektuese” dhe ”patetike” nga tifozët, Manchester Unitedi e ka refuzuar një ofertë për fituesin e Kupës së Botës...

A do ta shkruaj sonte Drita historinë?

A do ta shkruaj sonte Drita historinë?

Drita Kampione e Kosoves, e ka humbur ndeshjen e parë kundër Dudelange në kuadër të kualifkimeve për në Europa League.