Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +381(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

best advertising platforms

Paralajmërohet një dron i ri nga kompania Amazon

Paralajmërohet një dron i ri nga kompania Amazon

23-03-2018 Technology

Kompania Amazon patenton një dron të ri.

Google Assistant tashmë mund të transferojë para

Google Assistant tashmë mund të transferojë para

23-03-2018 Technology

Marrësi do të duhet të jetë në kontaktet tuaja dhe të regjistrohet për Google Pay...

Google do të bllokoi të gjitha videot që kanë zë

Google do të bllokoi të gjitha videot që kanë zë

22-03-2018 Technology

Google po merr seriozisht bllokimin e videove të bezdisshme të autoplay që fillojnë me zhurmë.

forever young 2016 3

YouTube iu shpall luftë lajmeve të rreme dhe teorive të konspiracionit

YouTube iu shpall luftë lajmeve të rreme dhe teorive të…

22-03-2018 Technology

YouTube planifikon që për disa javë, përmes video-regjistrimeve, të fillojë të shfaqë tekste nga Wikipedia...

instagram radio vala rinore

Themeluesi i WhatsApp, bënë thirrje që ta fshini facebook-un! (Foto)

Themeluesi i WhatsApp, bënë thirrje që ta fshini facebook-un! (Foto)

21-03-2018 Social Media

Në 2014, Facebook bleu WhatsApp për 16 miliardë dollarë, duke bërë bashkëthemeluesit e saj –...

Dështimi i ri në Facebook rreth përdorimit të të dhënave personale

Dështimi i ri në Facebook rreth përdorimit të të dhënave personale

20-03-2018 Social Media

Rrjeti social Facebook regjistroi humbje në bursë pas zbulimit të përdorimit të të dhënave personale...

Facebookut i largohet njëri nga njerëzit kryesor

Facebookut i largohet njëri nga njerëzit kryesor

20-03-2018 Social Media

Shefi i sigurimit të Facebook, Alex Stamos, do të largohet nga kompania. Largimi i tij...

Android Market final

512 GB janë duke ardhur me modelin e ri të Huawei!

512 GB janë duke ardhur me modelin e ri të Huawei!

23-03-2018 Mobile

Nëse keni kërkuar ruajtje të ngjashme si në PC-në në xhepin tuaj, telefoni i ri...

Xiaomi sjell ndërfaqen e re të Android në më shumë se 30 telefona

Xiaomi sjell ndërfaqen e re të Android në më shumë se 30 telefona

22-03-2018 Mobile

Në janar të këtij viti u raportua se Xiaomi do të shtynte MIUI 9.0 në...

Sa është kostoja e prodhimit të një Galaxy S9+

Sa është kostoja e prodhimit të një Galaxy S9+

19-03-2018 Mobile

Gjiganti i teknologjisë, Samsung, ka lansuar smartfonët e rinj Galaxy S9 dhe S9+ në fund...

HTC U12 Plus zbulohet në detaje përpara zyrtarizimit

HTC U12 Plus zbulohet në detaje përpara zyrtarizimit

17-03-2018 Mobile

Një raport i mëhershëm përmend ekranin 6-inç WQHD+ së bashku me procesorin Snapdragon 845 i...

FM Radio

2017 FM

Android & Tablets

2017 Android 

iOS & iTunes

2017 ios 

Web

2017 Online