Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Taylor Swift e tregon të kaluarën e saj

Taylor Swift e tregon të kaluarën e saj

Showbiz 29-05-2022

Universiteti i New York-ut nderoi Taylor Swift me titullin: doktor nderi i arteve të bukura. Taylor mbajti fjalimin e saj para të diplomuarve, ku tregoi për...

Nga cila moshë Soni ka filluar të këndojë?

Nga cila moshë Soni ka filluar të këndojë?

Showbiz 29-05-2022

Këngëtarja e njohur Soni Malaj, është një ndër artistet më të dashura për publikun. Soni ka rrëfyer se në çfarë moshe ka nisur të këndojë për...

vala rinore ritme rinore

Teletubbies befasojnë publikun dhe gjyqtarët

Teletubbies befasojnë publikun dhe gjyqtarët

Showbiz 29-05-2022

Shikuesit e “Britains Got Talent” morën një surprizë mbrëmjen e së shtunës, kur yjet e televizionit për fëmijë “The Teletubbies” u shfaqën në audicion. Duke u...

Shaqir Cërvadiku rrëfehet…

Shaqir Cërvadiku rrëfehet…

Showbiz 29-05-2022

    Këngëtari i muzikës popullore, Shaqir Cërvadiku, e ka treguar një rrëfim të tij për Qamilin e Vogël. Ai, në një emision, ka thënë se ai e...

Enca Haxhia ende ne pushim nga mbrëmjet e koncertet

Enca Haxhia ende ne pushim nga mbrëmjet e koncertet

Showbiz 28-05-2022

  Me një numër të madh ndjekësish në rrjete sociale, Enca thuajse çdo ditë poston imazhe e video të reja. Me fotot fundit po ashtu mblodhi shumë...

Dua Lipa shihet me…

Dua Lipa shihet me…

Showbiz 28-05-2022

Këngëtarja, 26 vjeçe, tregoi kofshët e saj të tonifikuara në veshjen e markës “Lacoste”, e cili përmbante një palë pantallona të shkurtra polo me vija...

Pse nuk e ka bërë Xhensila ende albumin

Pse nuk e ka bërë Xhensila ende albumin

Showbiz 28-05-2022

Ajo tregoj shumë çka nga aspekti personal dhe ai profesional. Ndër tjerash Xhensila foli edhe rreth albumit muzikor dhe arsyeve që ajo ende nuk ka publikuar...

Aksesorët e mbretëreshes simbolizojnë...

Aksesorët e mbretëreshes simbolizojnë...

Showbiz 28-05-2022

Mbretëresha Elizabeth mori pjesë në shfaqjen e luleve të Chelsea, një nga ngjarjet e saj të preferuara. Mbretëresha Elizabeth zgjodhi një kombinim rozë, doreza të bardha...

arrow animation

agjent marketing

forever young 2016 final

 

 

 

 1   

I Love Sausage Rolls
LadBaby

I Love Sausage Rolls by

 2 
 

 Own It (feat. Ed Sheeran & Burna Boy)
Stormzy

Own It (feat. Ed Sheeran & Burna Boy) by

 3 
 

Before You Go
Lewis Capaldi

Before You Go by

 4 
  Adore You
Harry Styles
Adore You by

 5 
 

Don't Start Now
Dua Lipa

Don't Start Now by

Sponsored by: www.ame-ks.com


 6 
 

Dance Monkey
Tones and I

Dance Monkey by

 7    Can’t Fight This Feeling (feat. London Contemporary Orchestra)
Bastille
Can’t Fight This Feeling (feat. London Contemporary Orchestra) by

 8 
 

Merry ChrisMoyles Everyone (Radio X Remix)
Matt Hulbert

Merry ChrisMoyles Everyone (Radio X Remix) by

 9 
 

Blinding Lights
The Weeknd

Blinding Lights by

10
  Watermelon Sugar
Harry Styles
Watermelon Sugar by

 

 

chart logo 2017

 

 

 

green emerald residence notify