Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Jennifer Lopez injoron masat kundër Covid – 19

Jennifer Lopez injoron masat kundër Covid – 19

Showbiz 16-09-2021

Pas vëmendjes së madhe që morri në fillim të javës në Met Gala, Lopez ka udhëtuar ka udhëtuar drejt Los Angeles. Ajo u pa e veshur...

Rita Ora i dha lamtumirën New York

Rita Ora i dha lamtumirën New York

Showbiz 16-09-2021

Rita Ora i dha lamtumirën New York të mërkurën, pas paraqitjes së saj në Met Gala në fillim të javës. Duke publikuar në Instagram një seri...

vala rinore ritme rinore

Më në fund Harry dhe Meghan kanë kërkuar takim me Mbretëreshën për ta prezantuar me vajzën e tyre

Më në fund Harry dhe Meghan kanë kërkuar takim me…

Showbiz 08-09-2021

Harry dhe Meghan duan të prezantojnë Lilibet, vajzën e tyre me Mbretëreshën Elizabeth II. “Harry dhe Meghan e kanë bërë këtë propozim, por shumë njerëz janë...

Mesohuni t’i grimoni syte si Jennifer Lopez

Mesohuni t’i grimoni syte si Jennifer Lopez

Showbiz 07-09-2021

E dimë që Jennifer Lopez njihet për grimin e saj të veçantë. Nëse i përcjellni sekretet e saj në vazhdim edhe ju mund të keni...

Miqësitë jetëshkurtëra të Dafinës

Miqësitë jetëshkurtëra të Dafinës

Showbiz 07-09-2021

Dafina Zeqiri zë vend në mesin e emrave të këngëtarëve më të suksesshëm shqiptarë. Ishte një kohë e shkurt kur Dafina Zeqiri rrinte e përqafuar me...

Jennifer Aniston lanson markën e saj të bukurisë

Jennifer Aniston lanson markën e saj të bukurisë

Showbiz 07-09-2021

  Jennifer Aniston njoftoi të enjten se po hyn në botën e bukurisë dhe do të lansoj markën e saj, të quajtur LolaVie. Në vitin 2010, ajo...

Kourtney Kardashian mahnit fansat

Kourtney Kardashian mahnit fansat

Showbiz 07-09-2021

Ylli, 42 vjeç, ishte e veshur me modelin e Dolce & Gabbana, i cili përfshinte një të sipërme të fortë dhe një sërë lidhësesh të...

Enca sot ka vendosur të martohet!

Enca sot ka vendosur të martohet!

Showbiz 06-09-2021

Sot do të pranoj të gjitha propozimet për martesë”, ka shkruar Enca. Kjo deklaratë e Encës vjen pas postimeve të vazhdueshme që ka bërë duke...

arrow animation

agjent marketing

Urime 28 Nentori 2018 fn

 

 

 

 1   

I Love Sausage Rolls
LadBaby

I Love Sausage Rolls by

 2 
 

 Own It (feat. Ed Sheeran & Burna Boy)
Stormzy

Own It (feat. Ed Sheeran & Burna Boy) by

 3 
 

Before You Go
Lewis Capaldi

Before You Go by

 4 
  Adore You
Harry Styles
Adore You by

 5 
 

Don't Start Now
Dua Lipa

Don't Start Now by

Sponsored by: www.ame-ks.com


 6 
 

Dance Monkey
Tones and I

Dance Monkey by

 7    Can’t Fight This Feeling (feat. London Contemporary Orchestra)
Bastille
Can’t Fight This Feeling (feat. London Contemporary Orchestra) by

 8 
 

Merry ChrisMoyles Everyone (Radio X Remix)
Matt Hulbert

Merry ChrisMoyles Everyone (Radio X Remix) by

 9 
 

Blinding Lights
The Weeknd

Blinding Lights by

10
  Watermelon Sugar
Harry Styles
Watermelon Sugar by

 

 

chart logo 2017

 

 

 

green emerald residence notify