Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Publikohet kënga më e re nga Elvana Gjata (Foto/Video)

Monday, 02 July 2018 20:23

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

36465733 1379010092198582 1804768386178088960 n

Elvana Gjata ka publikuar këngën më të re “Mike” në bashkëpunim me Ledri Vula dhe John Shahu

Dueti i cili u publikua pak minuta me parë, po pëlqehet shumë nga fansat.

 

Kënga  "Mike" do të jetë hiti ma i ri i veres.

 

36535950 1379050412194550 8098900129328660480 n

Leave a comment