Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Si ti thoni lamtumirë stresi dhe dhimbjes së kokës?

Wednesday, 01 August 2018 12:03

stresii

I thoni lamtumirë pilulave të përditshme dhe vizitave tek mjeku me shtypjen e pikes mes vetullave.

Praktika e lashtë kineze e akupresurës mund të ofrojë më shumë ndihmë sesa thjesht lehtësimin e problemeve të bezdisshme shëndetësore si dhimbje koke, të ftohtit/gripit dhe lodhjes.

 

Gjithashtu mund të na ndihmojë në mirëqenien tonë të përgjithshme.

 

Për çka rekomandohet?

Heqjen e stresit, tendosjen e syve, dhimbje koke, trajtimin e mbingarkesave të hundës dhe të sinusit, shërimin e pagjumësisë dhe rritjen e efektivitetit të trurit.

 

Ku është?

Ajo është e vendosur në ballin tuaj midis vetullave.

 

Ja si ta aplikoni

Butësisht shtypni këtë pikë duke përdorur gishtat për rreth një minutë dhe më pas lirojini. Mund ta përsëritësh disa herë në javë.

 

Leave a comment