Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Justin Bieber shpërthen në lot

Wednesday, 08 August 2018 11:51

justin b8

Tifozët janë shumë të shqetësuar për Justin Bieber. Këngëtari është parë duke derdhur lot gjatë një shëtitje me bicikletë, ku ishte nën shoqërinë e të dashurës së tij të re.

Justin dhe Hailey Baldwin janë fotografuar duke shëtitur me bicikleta dhe në një moment fotografët kanë kapur një moment dobësie të këngëtarit të njohur.

 

Justin kishte vënë duart në fytyrë dhe po qante, ndërkohë që shoqëruesja e saj po e ngushëllonte.

 

Komentuesit e fotove mendojnë që kjo lidhet me një zënkë mes tij dhe të fejuares së tij, Hailei Baldwin.